Maslak Apart Tanıtım Filmi

MASLAK APART'A HOŞ GELDİNİZ

Modern Kiralamayı Deneyimleyin!

Maslak Apart olarak 2010’yılından günümüze lüks rezidans kiralama alanında yerli ve yabancı misafirlerimize üst düzey kalite anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Misafirlerimize konaklama dışında ihtiyaç duyabilecekleri tüm diğer hizmetler konusunda da destek olmaktayız. Konaklamanız süresince araç kiralama, VIP araçlarla şehir turları, özel restoranlarda yemek rezervasyonları, yat kiralama, Türkiye çapında turistik geziler siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Kısa ve uzun dönemli olarak otel konforunda kendi iç mimarlarımız ve kreatif ekibimiz tarafından özel olarak dizayn edilmiş dairelerimizde tatile çıkanlar , iş gezisinde bulunanlar, ailesiyle ya da kalabalık seyahat edenler, tedavileri süreçlerinde ev konforu arayanlar, sosyal imkanlara önem veren öğrenciler yani aklınıza gelebilecek tüm misafirler tarafından tercih edilmektedir.

Stüdyo daireden, villa ve yalılara kadar en küçüğünden, en büyüğüne farklı lüks konseptlerde konaklama seçenekleri sunmaktayız. Sizi de en kısa sürede Maslak Apart’ın kaliteli hizmet anlayışla konaklamaya davet ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim

Mülk Yönetimi

Maslak Apart dairelerinize değer katar ve maksimum kazanç elde etmenizi sağlar.

Kısa ve Uzun Dönem Konaklama

Günlük, aylık ya da senelik tüm konaklama ihtiyaçlarınızda Maslak Apart sizinle.

7/24 Danışma

Maslak Apart misafirlerine A'dan Z'ye benzersiz bir deneyim sunar.

Maslak Apart'ta

Sizi Neler Bekliyor?

Villa in Coral Gables

Olağanüstü Bir Kiralama Deneyimi

İstanbul'daki yeni evinizde gerçek bir İstanbullu gibi yaşayın. Günlük yaşam standartlarını yükseltmek için hazırlanmış gurme yemek teslimatından, isteğe bağlı fitness ve araç kiralamaya kadar uzanan özel ortaklık hizmetlerimize erişimle daha da fazlasını deneyimleyin.

Özel Tasarım Daireler

Özel Tasarım Daireler

Maslak Apart'ta dairelerimiz özel, ödüllü ürün ve ekibimiz tarafından tasarlanan, tedarik edilen ve üretilen küratörlüğünde bir mobilya koleksiyonuna sahiptir. Her ev daha sonra ısmarlama bir yaşam alanı oluşturmak için bir iç mimar tarafından yukarıdan aşağıya doğru donatılmıştır.

Affordable Urban House

Gelişmiş Yaşam Alanları

Evde geçirilen bir gün, beş yıldızlı bir deneyime dönüştü. Her yerde yüksek hızlı Wi-Fi, çalışma alanları, akıllı ev eğlencesi, mutfak gereçleri ve banyo malzemeleri, hatta belirli binalardaki spor salonları ve havuzlar gibi birinci sınıf olanaklara erişim ile tam donanımlıdır.

Kimler Tercih Ediyor?

Buy a new home

Kısa Dönem Konaklayanlar

Keyifli ve konforlu bir tatil için siz de Maslak Apart'ı tercih edebilirsiniz.

Sell a home

Öğrenciler

Güvenli yaşam alanları ve sosyal imkanlarıyla Maslak Apart tam size göre!

Rent a home

İş Seyahatindekiler

Yüksek otel giderleri yerine, Maslak Apart'ın ev konforuyla maliyetler azalıyor.

Maslak Apart'ın Büyüyen Ailesine Siz De Katılmak İster Misiniz?

Dairenizi alt kiralama yetkisi ile Maslak Apart olarak kiralıyoruz. Eğer ihtiyaç olması durumunda dairenizin tadilat ve düzenlemelerini yaptıktan sonra özel konspetimizle kreatif ekibimiz tarafından eşyalandırıyoruz. Kiracılar konusunda ise çok seçici davranıyoruz ve kiracılık başlangıcından önce gerekli araştırmaların yapılmasın özen gösteriyoruz. Güvenilir kiracılar olmasına dikkat ediyoruz. Sonuç olarak, Maslak Apart’ı tercih eden ev sahiplerinin dairesi ve kiracıyla mesai harcamasına gerek kalmıyor.

Bu ortak çalışmamımz ile mülk sahibi ortaklarımız, kurumsal kiralama ile ortamaların üstünde kira geliri kazanmaya, evlerinin düzenli olarak bakım-onarımlarının yapılması, raiç artışı ve en önemlisi zamanında kira ödemeleri avantajlarına sahip olmaktadırlar.